Як зміниться Skype у найближчому майбутньому

Дуже скоро на популярний месенджер очікують великі зміни. Компанія, наприклад, має намір відмовитися від «плиткової» версії програми. Цей клієнт, розроблений спеціально для роботи під управлінням Windows 8/8.1, отримав назву Modern Skype і виявився не дуже затребуваним. За словами представників Microsoft, абсолютна більшість користувачів не оцінила новинку. Люди, як і раніше, віддають перевагу більш звичній версії Skype Desktop для стаціонарних комп’ютерів. Тому саме ця версія найближчим часом залишиться єдиною. Із 7 липня 2015 року підтримка «плиткового» Modern Skype буде припинена, а експерти iGate поміркували над тим, як зміниться цей комунікатор.

Skype Desktop буде недовго залишатися майже на всіх комп’ютерах. З релізом Windows 10 окремий додаток може втратити більшу частину своєї аудиторії. Справа в тому, що нова операційна система буде мати вбудовані комунікаційні програми Messaging (повідомлення), Phone (телефон) і Video (відео). Усі вони будуть використовувати функціональність Skype, який відтепер стане єдиним цілим з Windows. Наново реєструватися в системі не доведеться, користувачеві буде достатньо авторизуватися в додатку Video, використовуючи свої облікові дані.

Купуючи нові комп’ютери, ноутбуки, мобільні пристрої під управлінням Windows 10, покупець автоматично отримуватиме можливість використання оновленого месенджера.

Плиткова версія Skype не стала популярною

Існування будь-яких окремих Skype-додатків, орієнтованих тільки на мобільні пристрої, залишається під питанням. Раніше Microsoft докладно розповіла про кілька версій операційної системи. За словами представників компанії, кожна з них матиме вбудовані інструменти для пересилання повідомлень, телефонії та відеодзвінків. Мобільна Windows 10 Mobile також матиме всі ці можливості.

Представники Microsoft повідомляють, що три вищезазначені комунікаційних додатки (Messaging, Phone і Video) являтимуть собою єдиний пакет Universal Skype. Але його випуск для операційних систем Android і iOS поки не передбачений. Це означає, що користувачі інших мобільних ОС можуть рано чи пізно залишитися взагалі без можливості використання месенджера. Таким чином, компанія може використовувати цей фактор як спосіб агресивного просування свого нового товару.

Старі версії Windows також не будуть сумісними з Universal Skype. Для користувачів цих операційних систем збережеться можливість використання Skype Desktop, яку Microsoft поки не має наміру відключати. Поки незрозуміло, чи буде в майбутньому Microsoft використовувати цей факт для того, щоб підштовхнути користувачів переходити на Windows 10. Але, зважаючи на попередні заяви компанії про те, що в майбутньому буде лише одна версія ОС, такий варіант не виключений. Якщо це трапиться, то не варто панікувати, адже у Skype можна дзвонити без Skype.

Пакет Universal Skype не з’явиться одночасно з новою операційною системою. Офіційний реліз Windows 10 відбудеться 29 липня, але функції месенджера будуть недоступними. За словами представників Microsoft, вони будуть запущені пізніше, але до кінця 2015 року. Точнішу дату компанія поки не називає.

 

1 коментар

  1. давай якісь огляд популярних сервісів таких як Spotify,Pandora, Tunein, NetEase CloudMusic. в нас люди відсталі нічого не знають крім нещасного вк

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я