Середа, 29 Травня, 2024

Ваш почерк тепер можна скопіювати, без штучного інтелекту не обійшлося

Дослідники з Університету штучного інтелекту імені Мохамеда бін Заїда в Абу-Дабі кажуть, що вони розробили інструмент на базі штучного інтелекту (ШІ), який може досить точно копіювати почерк людини. Дослідники сказали, що для навчання моделі потрібно було написати лише кілька абзаців.

«[Люди] не могли відрізнити імітацію почерку від справжнього почерку, і було приємно бачити таке підтвердження виконання», — сказав дослідник Салман Хан у прес-релізі .

На даний момент модель в основному зосереджена на імітації англійського письма і ще не доступна для громадськості. Нещодавно дослідники отримали патент на свою розробку.

Команда також визнала, що потенціал для підробки та іншого нечесного використання цілком реальний.

«Ми дуже обережні щодо цього, тому що ним можуть зловживати, — сказав дослідник Рао Мухаммад Анвер у прес-релізі. – Почерк представляє особистість людини, тому ми ретельно обмірковуємо це, перш ніж використовувати його».

Дослідники повідомили, що вони працюватимуть над інструментами для запобігання підробкам і що їхній винахід можна також використовувати для інтерпретації нерозбірливого тексту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися