Понеділок, 24 Червня, 2024

Ваш великий палець пробігає марафон двічі на рік

Активні користувачі смартфонів можуть проводити увесь день сидячи, але у них буде справжній марафонський великий палець. За рік він пробігає два марафони – приблизно така відстань виявляється при постійному гортанні стрічок соцмереж.

Експерти маркетингового агентства Ilk підрахували, що в середньому користувачі по 49 хвилин на день гортають стрічки соцмереж. Зважаючи на середній розмір екрану в 10 дюймів вони підрахували, що за один сеанс палець проходить близько 229 метрів. Перемноживши цю відстань на кількість днів в році виявилася відстань 83 585 метрів – трохи менше дистанції двох марафонів.

Надмірне використання смартфону викликає проблеми з суглобами та м’язами великого пальця. Він може отримати запалення, почати боліти чи застрягнути в зігнутому стані. З роками зловживання своїм великим пальцем може призвести до артриту.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Болі від постійного гортання лише один вид проблем зі здоров’ям, які викликають смартфони. Від цих гаджетів страждають також мізинці, зап’ястя, шия та інші органи. Ось неповний список захворювань, до яких призводять смартфони.

Щоб дати своєму великому пальцю відпочинок можна спробувати клацати по екрану іншим пальцем або перекласти телефон в іншу руку. Також можна почати використовувати технології голосового введення для набору повідомлень. Додатково можна виконувати щоденне розминання області великого пальця.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися