Четвер, 25 Липня, 2024

Велике оновлення оперативної пам’яті Galaxy Z Flip 6 підтверджено

Підтверджується, що Galaxy Z Flip 6 буде доступний у варіанті з 12 ГБ оперативної пам’яті. Samsung тестує модель з 12 ГБ для ринку США, про що свідчать різні бенчмарки телефону на сайті Geekbench.

Тепер з’явився бенчмарк міжнародної версії, також з 12 ГБ оперативної пам’яті. Galaxy Z Flip 6 стане першим у серії з такою пам’яттю.

Лінійка Galaxy Z Flip переходить на 12 ГБ оперативної пам’яті

Фактично, більше пам’яті буде одним із небагатьох оновлень, які Samsung пропонує в новому складному телефоні. Базовий варіант буде оснащений 8 ГБ оперативної пам’яті, як і очікувалося, і можливо, що варіант з 12 ГБ не буде доступний у всіх країнах.

Galaxy Z Flip 6 буде працювати на останньому флагманському чипі Snapdragon, Snapdragon 8 Gen 3. Цей же чип використовується в Galaxy S24 Ultra по всьому світу, а також у Galaxy S24 і Galaxy S24+ в окремих ринках.

На програмному фронті Z Flip 6 буде поставлятися з попередньо встановленими Android 14 і One UI 6.1.1. Очікуються також нові функції Galaxy AI. Samsung ще не оголосила, чи буде Flip 6 отримувати оновлення програмного забезпечення протягом семи років, але ми припускаємо, що так.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися