Неділя, 3 Грудня, 2023

Viber запускає нові функції для бізнесу

Тепер бренди матимуть можливість надсилати бізнес-повідомлення з відео, а користувачі Viber зможуть копіювати коди, посилання та контактну інформацію одним кліком. Функція працюватиме для відео у форматах 3gp, m4v, mov та mp4 з максимальним розміром файлу до 200 МБ.

Користувачі Viber зможуть відповісти на відео та закріпити його в діалозі з брендом, як і будь-яке інше бізнес-повідомлення. Повідомлення від брендів для користувачів Viber можуть бути кількох типів:

  • лише відео
  • відео та текст
  • відео, текст та CTA-кнопка

Опція стане доступною вже до Нового року. Користувачі Viber зможуть копіювати коди перевірок, номери телефонів, адреси електронних пошт і посилання в бізнес-повідомленнях.

Функція працює для номерів, що складаються з чотирьох чи більше цифр. При тривалому натисканні номер скопіюється, а на екрані з’явиться повідомлення «Номер скопійовано». Оновлення особливо зручне для одноразових паролів, промокодів, ідентифікаторів відстеження доставки тощо.

При короткому натисканні на посилання, адресу електронної пошти або телефонний номер (довжиною понад 7 цифр), на який можна подзвонити і відправити повідомлення, користувач побачить меню з кількома опціями: дзвінок, повідомлення, додати до контактів тощо. Або ж клієнта спрямують на вебсайт або електронну пошту бренду. Функція вже доступна для користувачів Android, iOS та Desktop-версії програми.

Viber також нагадує про ключові запуски 2021 року:

  • Двосторонній обмін файлами, що дозволяє брендам надсилати важливу інформацію та різні типи файлів (гарантійні листи, рахунки, каталоги, підтвердження бронювання, сертифікати). В свою чергу користувачі також можуть обмінюватися файлами з брендами (копії посвідчень особи, різні документи тощо).
  • Користувачі можуть надсилати брендам фотографії та відео. Наприклад, клієнт, який купив новий стіл у магазині та не може його зібрати, отримає консультацію у клієнтській підтримці через Viber, надіславши відео або фото в чат з брендом.
  • Viber дозволяє користувачам закріплювати важливі бізнес-повідомлення всередині чату з брендом або закріплювати листування з брендом на основному екрані чатів. Наприклад, користувач може закріпити підтвердження бронювання або результати ПЛР-тесту, щоб швидко знайти та показати їх під час подорожі.
  • Користувачі можуть відповідати на конкретні повідомлення всередині діалогу з брендом, що робить розмову зручнішою і спрощує відслідковування контексту розмови.
  • Якщо бренд не може відповісти відразу, у Viber доступна функція автовідповіді. Надалі бренди зможуть налаштовувати цю функцію відповідно до своїх уподобань.
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися