Відзвітувавши про прибутковий квартал, Xiaomi відразу поглинула виробника Meitu

У Xiaomi сподіваються таким чином розширити аудиторію своїх клієнтів у бік жінок.

Xiaomi нещодавно оголосила про вражаючі фінансові результати. Її виручка у третьому кварталі зросла на 49%. На хвилі успіху виробник оголосив про поглинання виробника Meitu, а точніше – його підрозділу з виробництва смартфонів. У Xiaomi сподіваються таким чином розширити аудиторію своїх клієнтів у бік жінок.

Звіт Xiaomi показав чистий прибуток 2,481 млрд юанів ($357 млрд) за останній квартал. Загальні продажі склали 50,846 млрд юанів ($7,3 млрд). Основна частина прибутку з’явилася від продажів смартфонів – 35 млрд юанів ($5 млрд). Китайський вендор цього року навіть перевищив свої плани – позначку в 100 млн апаратів він подолав за два місяці до кінця року. Більшість телефонів Xiaomi продається в Китаї, але в компанії кажуть, що міжнародні прибутки також зростають на 113% щороку.

Цього року Xiaomi почала активне міжнародне розширення, особливо в Європу. У Великобританії з’явився її перший онлайновий магазин.

Для диверсифікації своєї аудиторії Xiaomi хоче придбати частину розробника програмного забезпечення Meitu. Ця компанія відома своїми додатками для селфі та поліпшення фото, але вона також випускає телефони під власним брендом. Ці апарати орієнтовані на автопортрети та пропонують відповідні камери та опції редагування знімків.

За угодою поглинання Xiaomi виплатить Meitu 10% усього прибутку від проданих девайсів. При цьому гарантується виплата в $10 млн на рік. Для інших продуктів поглинутої компанії китайський вендор платитиме 15%.

Meitu є маловідомим телефонним брендом, який випустив свій перший мобільник у 2013 році і до сьогодні продав 3,5 млн апаратів. Нещодавно компанія була змушена активувати режим економії після падіння продажів. Вона випустила лише один гаджет за рік, тоді як минулого року було презентовано п’ять моделей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я