Понеділок, 15 Квітня, 2024

ViewSonic XG2402 – 24-дюймовий ігровий монітор з підтримкою AMD FreeSync

Корпорація ViewSonic анонсувала свій новий монітор для геймерів – XG2402.

XG2402 – це перший монітор, виконаний у стилі Rampage X. На задній панелі монітора розташовуються декоративні вставки, які пiдсвiчуються.

ViewSonic XG2402. Огляд

Цей монітор має надшвидкий час відгуку  – 1 мс, високу роздільну здатність – Full HD, а також підтримує технологію AMD FreeSync. Крім того, у ньому реалізовано сучасні технології для захисту зору, такі як Flicker-Free і Blue Light Filter.

ViewSonic XG2402 – 24-дюймовий Full HD монітор з частотою оновлення екрана 144 Гц і підтримкою технології AMD FreeSync – дозволяє без спотворень відображати на екрані навіть найшвидші ігрові сцени. Додатковим плюсом для любителів шутерів і швидкісних симуляторів буде надкороткий час відгуку – 1 мс. Для оптимізації швидкості і продуктивності використовується технологія SmartSync, динамічне налаштування частоти оновлення екрана, надмалий час відгуку і мінімізація затримки виведення. Крім того, у моніторі реалізовано технологію поліпшення чорно-білого зображення, що дозволить гравцям ще ефективніше відстежувати супротивників, які причаїлися в темряві.

Продажі поки не почалися. Вартість ViewSonic XG2402 виробником також не називається.

Решодько Сергій
Решодько Сергій
Сергій займається IT-журналістикою більше 15 років. Він знається на «залізі» та готує пише огляди для TechToday.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися