Субота, 2 Березня, 2024

Вікінги у грі: цифрова трансформація від глобальної IT-консалтингової компанії Сrayon Group на українському ринку

В середині 2020 року в Україні розпочала роботу компанія Crayon Ukraine («Крайон Україна»), яка входить в міжнародну Crayon Group зі штаб-квартирою в Осло. Компанія спеціалізується на управлінні та оптимізації ІТ-інфраструктури, хмарних технологій і розробкою рішень із застосуванням штучного інтелекту і аналізу великих даних.

Crayon є одним з ключових партнерів Microsoft зі статусом Licensing Solution Provider і Amazon в Європі зі статусом Advanced Consulting Partner.

За словами віце-президента Сrayon в регіоні ЦСЄ (Центральної і Східної Європи) Олександра Кутовського, компанія бачить величезний потенціал в Україні. Запуск на новому ринку прокоментував гендиректор Crayon Group, Торгрім Такла:

Чистий прибуток Crayon в останньому кварталі зріс у всіх бізнес-напрямках і ринках, а особливо — за межами Скандинавії. У цих регіонах ми виросли на 63%. Український IT-ринок є дуже привабливим для нас, оскільки ми бачимо все більш активний перехід від наземних рішень до хмарних, що прискорює цифрову трансформацію країни.

Компанія має центри компетенцій зі штучного інтелекту (AI) і машинного навчання в Норвегії, Австрії, США, Сінгапурі та Австралії і глобально реалізувала понад 100 проєктів, серед яких багато кейсів цифрової трансформації компаній. Експертиза Crayon дозволяє скоротити витрати бізнесів за рахунок впровадження ML і AI рішень. Аналогічні переваги компанія готова надати і українським замовникам.

Серед послуг, які будуть доступні клієнтам Crayon в Україні, є популярний сервіс Crayon Cloud Economics, що дозволяє компаніям оптимізувати витрати на хмарну інфраструктуру, зменшувати витрати на програмне забезпечення та хмарні обчислення; спрощувати складання бюджетів, прогнозів і розподіляти ресурси, гарантувати ліцензійну чистоту і знижувати юридичні ризики. Спеціалізацію і досвід Crayon Ukraine також прокоментував CEO компанії Борис Гаюр:

Завдяки великому професійному досвіду компанії Crayon, а також компетенцій, підтверджених світовими виробниками, наші партнери і замовники отримують консалтинг світового рівня і рішення, що дають їм можливість користуватися і оплачувати лише необхідну кількість програмних продуктів, наземних, гібридних або мультихмарних сервісів.

У минулому році Crayon Group з дочірньою компанією Anglepoint Group, Inc. потрапили в «магічний квадрант» компанії Gartner як лідер в категорії SAM (Software Asset Management) Managed Services.

CEO Crayon Ukraine Борис Гаюр ділиться подробицями ключових послуг і переваг:

  1. Білінгова мультихмарна платформа Crayon Cloud-iQ з миттєвим доступом до хмарних сервісів дозволяє замовнику самостійно керувати хмарними продуктами і послугами, отримувати необхідний консалтинг, а також вичерпну глибоку інформацію та аналітику для запобігання ризиків надвитрат і можливих комплаенс-кейсів.
  2. Програми сервісної підтримки в режимі 24х7 класу Crayon Advanced Support або Crayon Premium Support дають можливість замовникам отримати професійну підтримку фахівців світового класу і гарантоване вирішення важливих для них питань. Наша угода з корпорацією Microsoft про бекенд-підтримки надає замовникам високий пріоритет підтримки через Crayon.
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися