Неділя, 14 Квітня, 2024

Як швидко спланувати відпочинок

Хоч літо вже в самому розпалі, багато хто з вас, напевне, ще не був у відпустці. Якщо ви ще не планували свою поїздку, скористуйтесь українським ресурсом Misto.travel. Це зручний інструмент, який допоможе легко та швидко вибрати та придбати тур. Як з ним працювати, читайте далі.

У базі даних цього сайту є 25 туроператорів, які пропонують подорожі в 60 країн світу та розміщення в 25 тис. готелів. Як заявляють розробники, ціни та інформація щодо доступних варіантів завжди актуальна, адже постійно підвантажується з баз туроператорів. Також коли ви оформили заявку, менеджери сервісу перевірять у туроператора коректність замовлення та в разі чого повідомлять вам про проблеми.

Шукати ж тури через цей сайт дуже легко. На головній сторінці є панель пошуку, де треба вказати всі необхідні параметри. Це може бути країна, дата виїзду та тривалість відпочинку, кількість людей, харчування та якість готелю. Зазначимо, що поле введення країни тут іноді працює з помилками.

Пошук по країнах можна здійснювати й у відповідному розділі, посилання на який є на верхній панелі під логотипом сервісу. Там вказані всі доступні країни (з нашою включно) та кількість готелів у них.

Переходячи на сторінку конкретної країни, одразу можна прочитати загальну інформацію про неї, подивитися світлини з місцевими пейзажами, а також дізнатися, як отримати візу.

Нижче йде список всіх доступних готелів. Тут теж є форма пошуку, яка дещо відрізняється від тієї, що розташована на головній сторінці. Тут доступний вибір конкретного регіону країни, а також вибір готелю не тільки за кількістю зірок, а й відповідно до рейтингу користувачів сайту. Знайдені готелі можна сортувати за назвою, класом, рейтингом та кількістю відгуків.

Кожен готель у базі має власне портфоліо. Тут і світлини, і детальний опис (площа території та номерів, стандартні та додаткові послуги тощо), відгуки користувачів. Зі сторінки готелю одразу можна вибрати тип номера та забронювати місця. Тут же вказана і ціна, тож, зайшовши на сторінки декількох готелів, ви без проблем порівняєте вартість відпочинку.

Щоб придбати тур, треба спочатку зробити невелику передоплату (можна прямо з сайту платіжною карткою чи через Приват24), ввести дані закордонних паспортів, а потім підтвердити бронювання за допомогою спеціального коду, який треба ввести на сайті туроператора. Коли все це зроблено, ви сплачуєте повну вартість туру на вказаний рахунок (Misto.travel не бере ваші грощі, переказ здійснюється одразу на рахунок туроператора) і отримуєте на електронну пошту всі необхідні документи – авіаквитки, ваучери на готель та трансфер, пам’ятку туриста та інше.

Як бачимо, все доволі просто. Трошки псують враження від сервісу лише деякі помилки самого сайту, а точніше – панелі пошуку турів. Ну і дивно, що ресурс не має україномовної версії, тим паче, що зробили його львів’яни. А так сервісом користуватися зручно та приємно. Якщо у вас немає бажання або часу шукати гарну подорож на десятках сайтів турагентств та порівнювати там ціни – це дуже гарний варіант.

А якщо ви вирішили відпочивати в Карпатах, рекомендуємо ознайомитись з подібним сервісом, про який ми писали раніше. Він спеціалізується саме на відпочинку в українських Карпатах.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися