Середа, 29 Листопада, 2023

Він настільки людяний, що його вважали свідомим: Google відкриває доступ до штучного інтелекту LaMDA

Компанія Google представила свою відповідь на чат-бот ChatGPT – експериментальний сервіс розмовного чат-бота під назвою Bard. Він побудований на базі штучного інтелекту LaMDA, який настільки людяний, що один з інженерів Google почав вважати його свідомим. Bard уже доступний для деяких користувачів у форматі тестування, але вже найближчими тижнями випробувати його зможуть усі охочі.

На відміну від ChatGPT, сервіс Bard здатний майже в реальному часі використовувати інформацію з інтернету. Це дозволяє Bard надавати актуальні відповіді на ті питання, на які ChatGPT заявляє, що не має актуальних даних або доступу до інтернету.

Окрім LaMDA, інженери Google також створили кілька інших штучних інтелектів для генерації контенту. Серед них – PaLM, Imagen та MusicLM, які здатні пояснювати анекдтоти, генерувати зображення та музику.

У Google кажуть, що його штучні інтелекти найближчим часом почнуть застосовуватися для поліпшення пошукового сервісу. Користувачі зможуть не лише отримувати посилання, а й отримуватимуть той контент, що їм потрібен у вигляді текстових чи мультимедійних відповідей, які генеруватиме штучний інтелект.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися