Виробник дисплеїв BOE Display показав робочий прототип телефона, який можна зігнути навпіл

Апарат працює на базі Android і є повністю працездатним. Його екран має діагональ 5,99 дюйма і роздільну здатність Full HD+

Відомий інсайдер Бенджамін Гескін на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter поділився відеозаписом роботи одного з наявних гнучких смартфонів. Його розробила китайська компанія BOE Display, а відзнятий прототип, швидше за все, зігнули на відео на недавній виставці IFA 2018.

 

Апарат працює на базі Android і є повністю працездатним. Його екран має діагональ 5,99 дюйма і роздільну здатність Full HD+, однак більше відомостей про девайс немає.

Раніше BOE Display демонструвала гнучкі OLED-дисплеї на виставці SID 2018 і прототип гнучкого планшета. Дисплей діагоналлю 6,2 дюйма і роздільною здатністю WQHD (1440×3008 пікселів) має радіус згину 1 мм і здатний витримати 100 тисяч циклів згинання-розгинання. Прототип планшета отримав діагональ 7,56 дюйма і роздільну здатність 2048×1535 пікселів. Тоді повідомлялося, що BOE планує поставляти складані OLED-екрани компанії Huawei.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я