Неділя, 16 Червня, 2024

Як робити менше помилок та вивчити англійський правопис на Android

Автоматичне виправлення при наборі текстів на смартфоні часто виявляється безсилим, коли необхідно відкоригувати друкарську помилку. При цьому попередження про описку залишається непоміченим, і такий текст відправляється адресату. Щоб цього не траплялося, можна змусити телефон активніше сигналізувати про друкарську помилку.

Не пропустити описку допоможе програма Tipo – безплатна клавіатура для Android. Після виникнення помилки, яку не відредагувала система автокорекції, ця програма сигналізує про неї червоним блиманням та вібрацією.

Використовувати Tipo зараз можна лише для поліпшення набору текстів англійською мовою. Інші мови розробники обіцяють уже найближчим часом, а до того моменту для друку російською чи українською можна використовувати звичну стару клавіатуру. Переключатися між ними можна довгим натисненням у Tipo пробілу.

Автори Tipo допомагають не лише правильно писати тексти, але й вивчати правопис. Для цього в преміум-версії додатка Tipo Guru є вбудований метод навчання повторами, з яким програма змушує виправляти кожну помилку вручну. Окрім того, Tipo Guru записує правопис і статистику, дозволяючи вам стежити за поліпшенням рівня володіння мовою.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися