Середа, 24 Липня, 2024

Віртуальні iPhone стали легальними – Apple відмовилася від претензій

Компанія Apple закрила розпочатий нею кілька років назад судовий позов проти компанії Corellium. Це робить використання віртуальних iPhone цілком легальним, згідно рішення суду.

Apple в 2019 році подала позов на компанію Corellium за її технологію запуску віртуальних пристроїв iOS. Завдяки цьому стало можливо досліджувати операційну систему Apple та роботу iPhone та інших пристроїв на iOS без володіння цими гаджетами. Програмне забезпечення Corellium дозволяє будь-якому користувачеві запустити віртуальний iPhone у браузері на своєму комп’ютері.

Юристи Apple намагалися довести, що використання віртуальних iPhone порушує її інтелектуальні права. Однак суддя в 2020 році постановив, що розробка Corellium не порушує практику чесного використання інтелектуальної власності. Таке рішення стало причиною, чому Apple вирішила закрити позов.

У своєму позові Apple висувала звинувачення у тому, що можливість запуску віртуальних iPhone дозволить владі різних країн шукати вразливості у її продуктах.

Corellium почала публічно пропонувати доступ до своєї платформи раніше цього року. Компанія також тривалий час надавала такий доступ для корпоративних клієнтів. Кожен запит на використання віртуального iPhone аналізується співробітниками компанії вручну, що має вберегти запущену віртуально платформу iOS від зловмисного використання.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися