Як діагностувати причину швидкого розряджання смартфона в режимі очікування: зношена батарея чи програмний глюк

Коли знову візьмете телефон у руки, першим після його розблокування запустіть CPU Spy та подивіться на статистику

У нормальних умовах смартфон за ніч очікування повинен витрачати не більше 2-3% відсотків заряду батареї. Однак іноді він за цей час втрачає десятки відсотків. Винною у цьому може бути батарея, яка зносилася, або програмний глюк Andriod чи якогось додатка.

Встановіть у смартфон додаток CPU Spy і запустіть його перед тим, як залиште телефон на тривалий час у режимі очікування, наприклад, уночі. Натисніть кнопку меню у вигляді трьох вертикальних точок та клацніть Reset для скидання накопичених даних.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram: https://t.me/techtodayua

Коли знову візьмете телефон у руки, першим після його розблокування запустіть CPU Spy та подивіться на статистику. Якщо у телефона немає проблем з батареєю та програмним забезпеченням, тривалість стану глибокого сну Deep Sleep буде значно перевищувати тривалість інших станів. При цьому за ніч буде витрачатися 2-3% заряду.

Якщо індикатор заряду акумулятора втрачає за ніч десятки відсотків, але тривалість Deep Sleep значно більша за тривалість інших станів – це сигнал, що батарею час замінити.

Якщо індикатор заряду акумулятора втрачає за ніч десятки відсотків, але тривалість Deep Sleep значно менша за тривалість інших режимів чи Deep Sleep взагалі відсутній – смартфон не переходить в ощадливий режим і продовжує активно працювати. Батарея може бути нормальною, а потрібно шукати проблему в додатках чи прошивці телефона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я