Субота, 9 Грудня, 2023

Власники iPhone зможуть видаляти акаунти в додатках

Apple каже, що деактивація облікового запису в додатках — це нісенітниця. Компанія змушує розробників впровадити функцію видалення акаунтів. Така можливість мала з’явитися у користувачів ще в січні, але Apple відклала її виконання та перенесла її на 30 червня 2022 року.

На своєму веб-сайті для розробників компанія з Купертіно нагадала розробникам, що у них залишився лише місяць до закінчення терміну. Таке нагадування може свідчити про те, що Apple більше не дасть часу, і якщо до кінця червня хтось ще не дотримався вимог, то будуть санкції.

Хоча правило видалення облікового запису Apple означає, що багатьом розробникам потрібно буде внести значні зміни в свої програми до закінчення терміну, для користувачів це означає, що незабаром вони отримають більше контролю над своїми особистими даними.

Мова йде про повне видалення даних, а не лише про деактивацію профілю. Як повідомила Apple на своєму веб-сайті для розробників, пропонувати тимчасово деактивувати або вимкнути обліковий запис недостатньо.

Очікується, що процес видалення автоматично включатиме будь-який контент, створений користувачами у програмі. Якщо це соціальна мережа або будь-яка інша платформа для обміну контентом – видаляться будь-які дописи, зображення, відео, огляди.

Якщо видалення акаунту займе деякий час, програми повинні повідомити користувача про це.

Якщо користувач хоче видалити свій обліковий запис із програми, яка дозволяє транзакції, розробники повинні розповісти, як оброблятимуться рахунки та скасування.

Важливо зазначити, що в деяких випадках користувачам потрібно буде перейти до меню «Підписки» на своїй сторінці Apple ID і вручну скасувати будь-які регулярні платежі за підписку. Знову ж таки, розробник повинен включити це нагадування під час процесу видалення облікового запису в додатку.

Іншими словами, політика видалення облікового запису Apple полегшить користувачам видалення будь-яких даних, які розробник не зобов’язаний зберігати за законом.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися