П’ятниця, 14 Червня, 2024

Windows 11 на новому ПК матиме усі ваші додатки

Корпорація Майкрософт оголосила, що введе функцію відновлення додатків в Windows 11. Ця функція допоможе користувачам автоматично відновлювати свої додатки на новому ПК. Майкрософт внесла серйозні зміни в Microsoft Store для ефективної реалізації цієї функції.

Microsoft полегшує користувачам Windows 11 відновлення своїх програм при новій установці ОС. На Microsoft Build 2022 технічний гігант оголосив, що незабаром почне тестувати нову функцію, яка дозволить відновлювати програми замість того, щоб просити користувача вручну встановлювати програми з бібліотеки.

«Щоб полегшити клієнтам швидкий і безпроблемний перехід на нові комп’ютери, ми незабаром протестуємо нову функцію на каналі Windows Insider, яка допомагає клієнтам автоматично відновлювати свої програми, раніше встановлені з Microsoft Store», – написав Джорджіо Сардо, генеральний менеджер Microsoft Store у своєму блозі.

За свою довгу історію Windows ніколи не пропонувала спосіб автоматичного відновлення програм.

Сьогодні користувачі Windows змушені завантажувати додатки вручну зі сторонніх джерел в основному тому, що в Microsoft Store бракує кількох провідних програм. Але Microsoft показала ознаки того, що вона працює над покращенням цього магазину додатків. Такі програми, як Firefox, Zoom і Adobe Acrobat Reader, вже доступні в Microsoft Store, але поточна кількість недостатньо велика, щоб функція відновлення працювала.

Microsoft заявила, що відкрила магазин для всіх розробників (.NET, C++, Electron, Flutter, Qt, Rust тощо), які допоможуть видалити список очікування для програм win32.

«Це також допоможе розробникам утримувати своїх клієнтів, не нагадуючи клієнтам про повторне завантаження програми», — написав Сардо.

Microsoft також оголосила, що покращує роботу пошуку в Microsoft Store. Коли ви шукаєте програму, результати пошуку включатимуть програми з пріоритетом, а решті результатів, пов’язаних із пошуковим терміном, матимуть нижчий пріоритет.

Меню «Пуск» також отримує нову функцію пошуку додатків, яка дозволить ввести назву програми в меню «Пуск», щоб знайти її в Microsoft Store і безпосередньо встановити. Він буде доступний для інсайдерів Windows незабаром, а стабільний випуск відбудеться пізніше, ймовірно, цього року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися