Вівторок, 16 Квітня, 2024

Смарфтони Android втратять доступ до 869 000 додатків

Google планує видалити близько 900 тисяч додатків із магазину Play Store. Цим кроком пошуковий гігант повторює останню ініціативу Apple, яка зробить недоступними близько 650 000 додатків на iPhone.

Згідно з повідомленнями, Google планує приховати певні програми, ускладнивши їнєх завантаження, поки розробники не оновлять ці додатки. Основна причина, чому Apple та Google вдалися до видалення додатків, полягає в забезпеченні безпеки та відповідності вимогам свіжого законодавства.

Старіші програми не використовують нові функції Android та iOS, API або процеси розробки, які покращують безпеку. Як наслідок, старі програми можуть містити проблеми безпеки. Також програми на головній сторінці магазину Google Play мають надавати більше даних про себе.

Деякі розробники скаржаться на плани видалення програм, які не оновлювалися протягом тривалого часу. У деяких випадках, наприклад, іграх, дуже мало що можна зробити. Адже коли просту гру опублікували в магазині, вона повністю завершена. Такі розробники вважають, що дії Apple і Google несправедливо накладають на них додаткову роботу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися