Xiaomi в серпні випустить автомобіль

Ходять чутки, що перший автомобіль Xiaomi буде або седаном, або позашляховиком з ціною від 15 000 до 45 000 доларів.

Відомий китайський виробрник смартфонів Xiaomi незабаром представить свій електромобіль. З таким анонсом компанія випередить виробника айфонів – Apple також планує представити своє авто.

Хоча прототип Xiaomi Car з’явиться в серпні, відповідно до повідомлення засновника компанії Лей Цзюня, купити його буде неможливо. Перші комерційні машини можуть з’явитися лише до 2024 року. Ми навіть не знаємо, чи буде Xiaomi виробляти цей автомобіль у великих масштабах чи лише для ентузіастів.

Дизайн автомобіля походить від HVST Automobile Design. Компанія стоїть за концепт-каром Maven від WM Motor. Після відкриття прототип піде на дорожні випробування.

Загалом компанія обіцяє інвестувати в цей напрям 10 мільярдів доларів протягом наступних десяти років. Корпорація будує в місті Ічжуан свій завод з виробництва автомобілів, а також науково-дослідний центр.

Ходять чутки, що перший автомобіль Xiaomi буде або седаном, або позашляховиком з ціною від 15 000 до 45 000 доларів.

Поки смартфонні виробники, такі як Apple та Xiaomi, хочуть спробувати себе на ринку автомобілів, деякі автомобільні виробники заходять на ринок смартфонів. Наприклад, відомий китайський автовиробник Geely може почати випускати смартфони.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я