Вівторок, 28 Травня, 2024

Водії та пішоходи стануть кур’єрами

Інтернет-гігант Amazon запускає послугу Amazon Flex, яка перетворить звичайних водіїв, а згодом і велосипедистів та пішоходів на кур’єрів з доставки товарів. При цьому за роботу водіям платитимуть від $18 до $25 на годину.

Система роботи служби доставки в день замовлення схожа на концепцію Uber. Водії, які хочуть взяти участь у проекті Amazon, можуть заздалегідь визначити, скільки годин на день вони зможуть працювати кур’єром: 2, 4, 8 або 12. Претенденти також повинні бути старше 21 року, пройти попередню підготовку, мати смартфон на базі ОС Android.

На даний час послуга доставки в день замовлення передбачена для клієнтів Prime Now. І поки що як транспорт будуть використовувати тільки автомобілі. Пізніше компанія планує впровадити опцію пішої і велосипедної доставки там, де це має сенс, наприклад, у районах з напруженим трафіком.

Поки що Flex працює тільки в Сієтлі, але Amazon стверджує, що найближчим часом сервіс запустять на Манхеттені, у Балтіморі, Майамі, Далласі, Остіні, Чикаго, Індіанаполісі, Атланті і Портленді.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися