Субота, 20 Квітня, 2024

МТС роздає 3G-гігабайти

Третє покоління зв’язку відкриває кардинально нові можливості, і щоб їх можна було спробувати, МТС використала унікальну тарифну стратегію на ринку. Усі користувачі мобільного інтернету «МТС Україна» отримають «Гігабайти 3G у подарунок». Користувачі будь-якого тарифу передоплати без додаткових коштів отримувать 4 гігабайти на місяць. Для контрактних абонентів кількість доступного 3G-трафіку складе 5 ГБ.

Гігабайти без щоденних обмежень швидкості і додаткових платежів нараховуються автоматично незалежно від тарифного плану і будуть доступні для використання в 3G- і 2G-мережі протягом місяця. На початку наступного місяця в межах акції всім абонентам знову нарахують ці обсяги.

Абоненти, які вичерпали акційні гігабайти до кінця місяця, зможуть замовити один гігабайт мобільного інтернету 3G за 10 гривень. Для цього необхідно відправити USSD-запит: для абонентів передоплаченого сервісу – *101*1000# і клавіша виклику, для абонентів, які обслуговуються на контрактній основі, – *110*1000# і клавіша виклику.

Акція триватиме до 29 лютого 2016 року. За фактом користування інтернетом абоненту будуть надходити SMS-повідомлення про кількість доступних гігабайт до кінця місяця. Детальна інформація про акцію доступна на сайті «МТС Україна».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися