Використаний NVIDIA обмежувач видобування криптовалют не допомагає

Обмежувач швидкості хешування недавно додали в відеокарти NVIDIA RTX 3080, 3070 і 3060 Ti. Спочатку його включили в RTX 3060, що вдвічі скоротило можливості карти з видобутку Ефіріума.

Минулорічна спроба NVIDIA по зміні балансу серед покупців її відеокарт не виправдала себе. Компанія запровадила обмежувач видобування криптовалют Lite Hash Rate (LHR), щоб зробити відеокарти менш цікавими для майнерів та дати можливість геймерам купувати їх. Але в кінцевому підсумку вона не виправдала себе.

Обмежувач швидкості хешування недавно додали в відеокарти NVIDIA RTX 3080, 3070 і 3060 Ti. Спочатку його включили в RTX 3060, що вдвічі скоротило можливості карти з видобутку Ефіріума.

Підписуйтесь на наш Telegram

Але принаймні, один майнер криптовалют заявив, що відеокарта з LHR як і раніше прибуткова. Блейк Тітер, що живе в Колорадо, почав видобувати криптовалюту просто як хобі. Зараз у нього близько 95 графічних процесорів, і він щомісяця приносить 4500 доларів в Ethereum, навіть після вирахування вартості електроенергії.

Тітер каже, що у нього є близько 20 карт LHR, за допомогою яких він видобуває. Заплановане 50-відсоткове зниження швидкості хешування не вплинуло на прибутковість, в значній мірі тому, що спільнота видобувачів розробила програмне забезпечення для вирішення цієї проблеми.

NiceHash, одна з компаній, що виробляють таке програмне забезпечення, зазначає, що модель RTX 3080 LHR могла приносити прибуток у розмірі близько 125 доларів на місяць у грудні, коли Ethereum торгувався вище 4000 доларів. Бюджетна RTX 3070 Ti може приносити 108 доларів на місяць. Це більше, ніж можуть виробити не-LHR 3070 і 3060 Ti.

Тім Таршіс, ще один майнер криптовалют, має близько 30 графічних процесорів LHR RTX 3060. Незважаючи на обмеження, Таршіс зміг розблокувати можливості карт на рівні від 70 до 74 відсотків. Він каже, що полегшений обмежувач швидкості хешування NVIDIA взагалі нічого не зробив, щоб утримати його.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я