Як на ПК запустити чат для мобільного

Одним із найбільш захищених, на думку українських експертів, сервісів для відправлення повідомлень тепер можна користуватися і на ПК. Служба WhatsApp доступна будь-якому користувачу без встановлення спеціального клієнта – для роботи потрібен лише браузер та вихід в інтернет.

Поки що сервіс захищених повідомлень доступний лише у вигляді доповнення до веб-навігатора Google Chrome, однак розробники обіцяють найближчим часом розширити цей перелік. Для входу у веб-версію WhatsApp потрібно відсканувати QR-код на веб-сторінці через додаток WhatsApp на телефоні. Розрозники пояснюють використання смартфона для авторизації необхідністю підтвердження номера телефону.

Веб-версія WhatsApp також потребує увімкнений та підключений до мобільної мережі телефон під час роботи. Вона відстежує рівень заряду акумулятора і після його розрядження припиняє роботу – про це система повідомляє заздалегідь:

Користувачі iOS не зможуть працювати з WhatsApp на своїх комп’ютерах: верифікація працює тільки на Android, Windows Phone, BlackBerry і навіть Nokia S60. Цей факт розробники пояснюють обмеженнями платформи Apple, але не уточнюють, якими саме.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я