Четвер, 29 Лютого, 2024

Виробник літаків Embraer пропонує стимулювати мозок пасажирів електрикою для комфортнішого польоту

Комерційні пасажирські авіаперельоти – це здебільшого жахливий досвід, який з часом може стати ще гіршим (згадайте пропозицію напівстоячих місць). Бразильський виробник літаків Embraer запропонував стимулювати мозок пасажирів, щоб змінити їхні емоції від польоту. Транскраніальна електростимуляція має заспокоїти та надати відчуття благополуччя.

Embraer подав заявку на патент на «систему стимуляції мозку для забезпечення відчуття благополуччя» ще в 2016 році, але отримав його лише кілька місяців тому.

В описі до патенту Embraer розповідає про те, що багато людей відчувають занепокоєння під час тривалих поїздок на автомобілі, поїзді чи літаку, «перетворюючи коротку подорож на довгу».

Для перетворення поїздки на більш приємну у компанії пропонують складну систему, яка включає:

  • Цифрову камеру, яка буде сканувати обличчя пасажира на сидінні, надаючи зліпок його виразу обличчя
  • Інструмент аналізу виразу обличчя, який може визначити емоції пасажира
  • Інтерфейс, який потім може запропонувати пасажирам неінвазивну транскраніальну стимуляцію. Це потенційно включає стимуляцію постійним струмом, магнітну стимуляцію та імпульсний ультразвук.

Іншими словами, крісло літака зможе читати обличчя пасажира, визначати, чи хвилюється він, і подаватиме електричний або магнітний сигнал, щоб заспокоїти його.

Транскраніальна магнітна або струмова стимуляція є загальноприйнятим методом лікування депресії та потенційним варіантом для деяких інших психічних розладів. Користувачі в деяких країнах уже можуть придбати неінвазивні пристрої для домашнього використання.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися