Вівторок, 23 Квітня, 2024

Оригінальна Angry Birds більше не буде доступна для Android

Оригінальна гра Angry Birds, випущена в 2009 році і пізніше переіменована у Rovio Classics: Angry Birds, зникне з магазину Google Play Store. Починаючи з 23 лютого 2023 року користувачі Android уже не зможуть її встановити з цього магазину.

Про плани стосовно гри повідомив її розробник – компанія Rovio Entertainment. У Twitter вона опублікувала новину про видалення гри з Google Play Store. Розробник також сказав, що хоча гру буде видалено з Play Store, вона продовжить бути доступною для iPhone та iPad. Гру переіменують на Red’s First Flight в магазині App Store від Apple і вона буде доступна там до подальшого розгляду.

Власники Android, які вже встановили собі гру, зможуть продовжити у неї грати.

У Rovio повідомили, що гру прибирають з магазину через її вплив на портфоліо ігор компанії, включаючи Angry Birds 2, Angry Birds Dream Blast, Angry Birds Friends, Angry Birds Journey, Angry Birds Reloaded і Angry Birds Minecraft.

Якщо ви ще не пробували Rovio Classics: Angry Birds, яка є платною грою, ви можете завантажити її на свій пристрій Android.

Angry Birds представили в 2010 році і вона захопила гравців наче лісова пожежа. Наприклад, Andgry Birds Space набрала 50 млн користувачів усього за 35 днів. А через рік Angry Birds вважали грою №1 у 79 країнах і до того часу гравці провели 200 000 років у грі, витрачаючи 300 млн хвилин щодня.

Із усієї серії Angry Birds саме перша Angry Birds була найпопулярніша – її встановили понад 920 млн разів. Навіть сьогодні Angry Birds вважається однією з найкращих ігор на Android.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися