Середа, 6 Грудня, 2023

Як перенести дані зі старого Android на новий

Змінюючи Android-смартфон на новий, можна перенести на нього інформацію зі старого гаджета. Google дозволяє копіювати повідомлення, список дзвінків, контакти, музику, фото, налаштування телефона, дані додатків.

Спершу зробіть резервну копію всіх даних зі старого смартфона у свій акаунт Google. Відкрийте налаштування смарфтона та перейдіть у розділ «Система», де натисніть кнопку «Резервне копіювання». Переконайтеся, що резервне копіювання в Google Drive включене. Додатково зайдіть на сторінку contacts.google.com та подивіться, чи зроблена копія адресної книги старого телефона.

Фото та відео зі старого телефона можна скопіювати в сервіс Google Photos. Якщо зберігати дані в оригінальній якості, може не вистачити безкоштовних гігабайт в акаунті Google. Можна вибрати опцію зберігання в пониженій якості «Висока якість» – для такого контенту Google не рахує місце.

Для запуску резервного копіювання фото відкрийте стандартний додаток «Фото» та перейдіть у додаткове меню, натиснувши кнопку з трьома горизонтальними лініями в лівому верхньому куті екрана. Тапніть «Налаштування» та виберіть «Резервне копіювання і синхронізація». Переконайтеся, що функція активна, а якість зберігання виставлена «Висока якість». Дочекайтеся завершення синхронізації даних.

Для відновлення даних на новому смартфоні вставте в нього SIM-картку зі старого телефона. При першому включенні почніть процес налаштування, підключіться до мережі Wi-Fi і увійдіть у свій акаунт Google.

Перед початком відновлення даних система запитає дозволу на це на старому смартфоні. Візьміть старий мобільник та перейдіть на ньому в налаштування. Відкрийте вкладку Google, перейдіть у розділ «Налаштування та відновлення» і виберіть «Налаштувати пристрій поруч». На екрані з’явиться перелік смартфонів поруч – виберіть потрібний і дочекайтеся встановлення з’єднання. Підтвердіть дозвіл копіювання даних та дочекайтеся завершення процесу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися