Неділя, 16 Червня, 2024

Виробники смартфонів попередили про можливий дефіцит гаджетів

Криза поставок напівпровідникових компонентів продовжує ширитися і найближчим часом її вплив може відчути індустрія смартфонів. Виробники смартфонів Realme і Xiaomi підтвердили, що їм не вистачає чіпів. Вони попередили, що це все може перерости в дефіцит смартфонів.

За даними видання Yicai, у виробників смартфонів повністю закінчилися запаси процесорів для смартфонів. Директор Realme зазначив, що проблеми поставок чипів Qualcomm пояснюються труднощами з основними чипами, включаючи енергетичними та радіочастними елементами.

В лютому цього року президент Xiaomi Лу Вейбінг розповів, що нинішній дефіцит дуже суворий. Поставки продукції Qualcomm затримуються на понад 30 тижнів. Затримки із поставками аудіочипів CSD Bluetooth сягає 33 тижнів.

Інші бренди, такі як Huawei, Oppo, Vivo, OnePlus, почали нарощувати свої запаси напівпровідникових компонентів. Це призвело до поглиблення дефіциту. За даними тайванських аналітиків, наразі мобільні процесори та чипи керування енергоспоживанням повністю закінчилися на складах.

Виконавчий віце-президент бізнесу пам’яті Samsung Хан Цінман сказав, що глобальний дефіцит чипів може вплинути на попит на мобільні пристрої.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися