Субота, 20 Квітня, 2024

Виставки електроніки повертаються: найбільшу смартфонну виставку MWC хочуть провести в червні в офлайн-форматі

Глобальна керівна організація мобільної індустрії планує дозволити десяткам тисяч відвідувачів подивитися на цьогорічні та майбутні новинки у світі смартфонів та мобільних гаджетів. Асоціація GSMA планує провести вистаку Mobile World Congress у червні в Барселоні – більш, ніж через рік після останньої цієї події. Традиційно ця виставка проходила в лютому, однак цей графік порушила пандемія коронавірусу.

У GSMA кажуть. що кожен відвідувач для доступу на територію повинен буде демонструвати негативний тест на COVID-19. Тестування необхідно буде повторювати кожні 72 години. Для цього розгорнуть відповідні тест-центри як на території виставки, так і в готелях.

Відвідувачів також зобов’яжуть встановити мобільний додаток, який відслідковуватиме їхній статус інфікування та переміщення. Технологія дозволить відстежувати контакти учасників, а дані будуть доступні владі.

«Ми віримо, що можемо отримати від 45 000 до 50 000 відвідувачів, – каже головний маркетинговий директор GSMA Стефані Лінч-Хабіб. – До 80% наших топ-100 клієнтів погодилися на трирічну участь коли виставку відмінили минулого року.

Остання виставка MWC Barcelona пройшла в лютому 2019 року і її відвідали 109 000 учасників зі 198 країн. У 2020 році виставку відмінили через пандемію.

Лінч-Хабіб заявила, що 17 000 людей відвідали виставку MWC Shanghai у лютому цього року. При цьому не було зафіксовано жодного випадку COVID-19.

Впевненість GSMA у безпеці офлайнових зібраннів не унікальна. Виставка Web Summit, яка зазвичай більш популярна, ніж MWC Barcelona, планує провести подію в Лісабоні у листопаді з 70 000 відвідувачами.

Повернення MWC Barcelona важливе для GSMA, так як шоу було джерелом 80% доходу цієї асоціації. Минулого року через відміну конференції асоціація звільнила п’яту частину свого персоналу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися