П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Перший в історії запис у Twitter хочуть купити за $2,5 млн у вигляді NFT

Директор Twitter та прихильник криптовалют Джек Дорсі хоче продати перший в історії запис у Twitter. Покупці дуже хочуть отримати такий об’єкт у власність – ставки сягнули $2,5 млн. Продати цей твіт хочуть у вигляді NFT.

Перший твіт в історії мережі Twitter належить самому Джеку Дорсі. Цей запис містив нескладну фразу just setting up my twttr (просто налаштовую свій твітер). Продати цей твіт Дорсі планує через сайт Valuables, який саме торгує твітами у вигляді NFT.

Один з відомих осіб у сфері криптовалют Джастін Сан двічі піднімав свою ставку за твіт Дорсі, досягши $2 млн. Однак його пропозицію перевершив виконавчий директор Bridge Oracle Сіна Еставі.

Не взаємозамінні токен (non-fungible token, NFT) уже давно є популярним способом продажу віртуальних активів. Останніми днями технологія NFT потрапила на шпальти ЗМІ завдяки тому, що з її допомогою продали 10-секундний відеоролик за $6,6 млн.

Особливість NFT в тому, що, навідміну від інших криптовалют, їх не можна прямо обміняти. Це унікальні токени, історію яких легко простежити і які дозволяють підтвердити право власності на віртуальний об’єкт – зображення, аудіофайл, відеокліп тощо. Ринок NFT сьогодні стрімко зростає, хоча експерти й кажуть, що він є переважно бульбашкою.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися