Середа, 29 Листопада, 2023

Western Digital випустила microSD обсягом 400 ГБ – це рекорд

Western Digital – накопичувач формату microSDXC небаченого раніше обсягу. Картка SanDisk Ultra відноситься до класу швидкості UHS-I та дозволяє зберігати до 400 ГБ даних. Це на 144 ГБ більше, ніж пропонує найближчий конкурент на ринку. Новий рекорд встановили через два роки після картки пам’яті SanDisk Ultra microSD XC обсягом 200 ГБ.

microSD

Зараз накопичувач такого обсягу для мобільних гаджетів може виглядати завеликим і тому непотрібним. Однак аналітики IDC стверджують, що потреба в таких обсягах вільного місця для даних буде. «Мобільні пристрої займають центральне місце в нашому житті, і споживачі вже давно звикли використовувати смартфони практично скрізь, як у роботі, так і в розвагах. На наш погляд, вимоги до обсягу накопичувачів будуть лише зростати, особливо з урахуванням того, що користувачі очікують усе більш просунутих функцій і можливостей від своїх пристроїв і хочуть отримувати контент у вищій якості, – каже віце-президент з досліджень в IDC Джефф Джанукович. – За нашими прогнозами, лише цього року користувачі мобільних пристроїв встановлять загалом понад 150 мільярдів додатків, що потребує чималих обсягів пам’яті на кожному мобільному пристроєві».

Отримати рекордний обсяг фахівці Western Digital змогли за рахунок використання фірмових технологій виготовлення пам’яті, а також власного дизайну транзисторів та комунікацій. Окрім цього, вони використали технологічні процеси, які дозволяють збільшити кількість бітів у кожній комірці такого накопичувача.

Нова картка пам’яті вміщує до 40 годин відео у форматі Full HD і підтримує пересилання даних на швидкості до 100 МБ/с. При роботі на такій швидкості картка дозволяє перемістити до 1200 фотографій на хвилину. Картка пам’яті 400GB SanDisk Ultra microSD відповідає специфікаціям A1 App Performance Class.

Картка пам’яті 400GB SanDisk Ultra microSDXC UHS-I буде продаватися на сайті SanDisk.com і в найбільших роздрібних мережах США за рекомендованою ціною $249,99. На карту поширюється обмежена десятирічна гарантія.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися