Вівторок, 16 Квітня, 2024

Як легко перетворити свій почерк на шрифт і застосувати його у Windows 10

Якщо хочеться друкувати по-новому, можна змінити зовнішній вигляд текстів, створивши унікальний шрифт на основі власного почерку. У Windows 10 це досить просто зробити – потрібно буквально 5-10 хвилин.

Необхідно завантажити додаток Microsoft Font Maker з магазину Windows Store, а також потрібен комп’ютер із сенсорним екраном чи графічний планшет. Якщо у вас такого немає і немає в кого попросити, шрифт можна творити мишкою, однак у цьому разі він буде далекий від реального почерку.

Після першого запуску додаток запитає дозвіл збирати анонімну статистику – ваше рішення не вплине на подальшу функціональність програми. При наступних запусках програма відкриватиме сторінку з шаблонами окремих символів, які повинні допомогти малювати літери та знаки.

Після завершення написання всіх символів шрифта його можна зберегти у форматі проекту або фіналізувати як шрифт TrueType. В останньому випадку редагувати свою роботу буде неможливо.

Збережений шрифт можна скопіювати в системну папку Windows 10 зі шрифтами і стандартними методами ОС активувати шрифт для використання у Word, WordPad та інших додатках.

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися