Субота, 13 Липня, 2024

Wi-Fi допоможе встигнути на літак

Бездротовий інтернет може полегшити подорожі багатьма способами, серед яких інформація про затримку рейсів, затори на дорогах та пошук таксі. А в техаському аеропорту міста Остін у Wi-Fi з’явилася ще одна функція: пасажири зможуть точно знати, скільки їм доведеться стояти в черзі на перевірку перед посадкою в літак.

Аеропорт техаського міста Остін, де розгорнули систему передбачення часу чекання в черзі на основі Wi-Fi

Раніше мандрівникам доводилося ставати в чергу заздалегідь, адже якщо вона затримається, вони могли не встигнути на літак. Розгорнута в аеропорту система, яка працює на базі Wi-Fi, дозволяє точно прогнозувати її просування. Подібного вдалося досягти завдяки тому, що в аеровокзалі використовується рішення від Boingo, яке вміє перемикатися між точками доступу – так само, як в стільниковому зв’язку. У звичайних мережах Wi-Fi при виході за зону покриття перемикання на наступну точку доступу не відбувається і зв’язок зникає.

Завдяки цьому система відстежує переміщення пасажирів та час, який вони проводять у черзі на перевірку. Великий пасажиропотік дає багату статистику, і тому система передбачає час очікування з високою точністю. Отримана інформація потім виводиться на дисплей, і мандрівники можуть приєднатися до тієї, що рухається найшвидше.

Розгорнута в аеропорту Остіна система працює в тестовому режимі і є однією з трьох пілотних проектів. Пасажири вже відзначили її зручність та можливість мінімізувати свої затрати часу. Точність передбачення у звичайні дні, кажуть розробники, складає приблизно 99%. І чим більше статистики вона матиме, тим краще працюватиме. Інженери кажуть, що в Остіні вона вже успішно прогнозує затримки на новорічні свята. А ось до раптових подій, на кшталт спортивних матчів та зв’язаного з ними напливу пасажирів, вона поки що не впорається.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися