Дрони переходять на дроти

Одна з головних проблем сучасних квадрокоптерів – це надзвичайно малий час автономного польоту, який не перевищує 15-30 хвилин. Проте розробники з компанії CyPhy Works випустили дрона, який може літати до двох годин без перерви та при цьому в реальному часі передавати відео у форматі HD. Щоб досягти такого результату, інженери не винаходили надзвичайно ємнісну батарею – вони взагалі її позбулися.

Створений ними гаджет Extreme Access Pocket Flyer важить всього 80 грамів та має на борту камеру HD. Для того щоб він міг літати декілька годин поспіль, розробники використали добре відомий спосіб живлення – через дріт. Він настільки тонкий, що майже невидимий, проте на борту дрона його міститься майже 76 метрів. По ньому ж гаджет передає сигнал зі своєї камери. А завдяки відсутності радіозв’язку його сигнал керування неможливо заглушити чи перехопити.

Новинка призначена в першу чергу для військових, які зможуть з її допомогою проводити розвідувальні операції. Дрон стане їхніми очима та дозволить зазирнути туди, куди фізично йти може виявитися небезпечно. Окрім цього, представники CyPhy кажуть, що їхня новинка може бути корисною в рятувальних операціях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я