Субота, 13 Липня, 2024

Windows 10 отримала функцію стримінгу додатків зі смартфона Android

У Windows 10 стало можливо працювати з додатками Android без використання емулятора. Таку можливість надала функцію стримінгу мобільних програм. Додатки виконуються на смартфоні, а відображення та управління відбувається на ПК.

Раніше функція стримінгу додатків була доступна тільки учасникам програми тестування Windows 10 Insiders. Тепер Microsoft зробила її доступною для звичайних користувачів Windows 10, які не беруть участь в бета-тестуванні

Підписуйтесь на наш канал в Telegramhttps://t.me/techtodayua

З новою функцією у додатку Your Phone («Ваш телефон») з’явился опція «Додатки Android на ПК». Android-програми можна запускати в окремому вікні, закріплювати їх на панелі завдань і в меню «Пуск».

Нині функція працює не з усіма смартфонами, а лише з певними девайсами Samsung з Android 9.0 Pie і додатком Link to Windows. Також поки підтримується запуск лише однієї програми. Одночасний запуск декількох додатків Android на екрані комп’ютера планується реалізувати до кінця року.

Функція стримінгу Android-програм працює починаючи з Windows 10 October 2018 Update або новішої. Також смартфон і ПК повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися