П’ятниця, 14 Червня, 2024

Про що пишуть 30 жовтня

5 українських стартапів, які завоювали світ
На сьогоднішній день Україна є найбільшим гравцем на ринку IT-аутсорсингу в Східній Європі: 40 тис. співробітників, зайнятих у 800 компаніях з річним оборотом близько $ 2 млрд, пише Капітал.

Цього року інвестори вдвічі зменшили вкладення в українські стартапи
Для українського ринку венчурних інвестицій 2014 був непростим. Якщо на початку року єдиним новим ризиком була тільки політична криза, то до середини додалося ще два: військові дії на сході України та економічний спад, розповідає Капітал.

Інтернетний бунт
Реалії XXI століття: народні хвилювання, викликані пропозицією ввести податок на інтернет-трафік. Такі протести почалися в Угорщині, де бунтівники почали кидатися в будівлю уряду комп’ютерами та їхніми складовими частинами, висвітлюючи себе смартфонами, немов факелами, пише Газета.ру.

Огляд бінокулярних окулярів Epson Moverio BT-200
Головна особливість Epson Moverio BT-200 у тому, що призначені вони насамперед не для повного занурення у світ віртуальних ілюзій, а для того, щоб доповнити реальний світ віртуальною інформацією – так само, як шолом пілота сучасного винищувача доповнює реальне зображення даними про цілі та стан літака, пише 3DNews.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися