П’ятниця, 14 Червня, 2024

Windows 11 дозволить легко переглядати файли в телефоні Android

Перенесення файлів між смартфоном та комп’ютером через пряме підключення може здаватися легким, але це лише тому, що ви звикли. Насправді інтерфейси сучасних ОС дуже неінтуїтивні, що підтвердить будь-хто, хто вперше пробє перенести файл зі смартфона на ПК. Microsoft планує полегшити цей процес за допомогою нової функції, яка входить у Windows 11, додавши опцію додавання вашого мобільного пристрою до Провідника файлів для спрощення передачі

Цю новину опублікував в інтернеті в соцмережі X (Twitter) користувач PhantomOfEarth, який часто розкриває функції, над якими працює Microsoft. Цього разу юзер помітив, що раніше прихована функція нарешті отримала офіційний перемикач для ввімкнення опції спрощеного обміну файлами.

На жаль, до цієї публікації поки що нема чого додати. Невідомо, коли ця функція буде запущено, чи вона пройде через гілки для розробників і бета-версій до того, як з’явиться у фінальній версії.

Підключення Android-пристрою до Windows для передачі файлів може бути здійснено різними методами, кожен з яких має свій інтерфейс та особливості використання. Найпростіший спосіб — це використання USB-кабелю, де ви просто підключаєте Android-пристрій до ПК і вибираєте режим “Передача файлів” з повідомлення, яке з’являється на вашому телефоні. Цей метод дозволяє вашому Android-пристрою відображатися як спеціальний медіа-пристрій у провіднику файлів Windows, що дозволяє легко перетягувати файли між двома пристроями.

Для бездротового підключення такі додатки, як AirDroid та Phone Link від Microsoft, пропонують потужні рішення. AirDroid дозволяє керувати та передавати файли між вашим Android-пристроєм і ПК через веб-інтерфейс. Вам потрібно встановити додаток AirDroid на телефон, потім зайти на веб-сторінку AirDroid на ПК і сканувати QR-код для зв’язку пристроїв. Цей інтерфейс забезпечує комплексні можливості керування, включаючи передачу файлів, віддалений доступ та керування сповіщеннями.

Phone Link від Microsoft, раніше відомий як Phone Companion, спеціально розроблений для безперебійної інтеграції з Windows. Після встановлення додатку “Link to Windows” на вашому Android-пристрої та Phone Link на ПК, ви можете зв’язати пристрої за допомогою QR-коду. Цей інтерфейс пропонує функції, такі як перегляд і передача фотографій та відео, керування сповіщеннями, відправка повідомлень і навіть здійснення дзвінків безпосередньо з ПК.

Кожен з цих методів пропонує різний інтерфейс та користувацький досвід, з USB як найпростішим та найшвидшим для прямої передачі файлів, тоді як такі додатки, як AirDroid та Phone Link, пропонують більше можливостей та гнучкість для бездротових передач та керування пристроями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися