Неділя, 23 Червня, 2024

Як поєднати ChatGPT із Siri на iPhone

Вам не потрібно чекати, поки Apple інтегрує ChatGPT в iOS. Але навіть якщо буде оголошено про інтеграцію ChatGPT із Siri, ми, швидше за все, не побачимо широкого випуску iOS 18 до кінця цього року. Тим не менш, якщо у вас є програма ChatGPT на вашому iPhone, ви можете інтегрувати її з Siri прямо зараз. Ось що вам потрібно і як це зробити.

Вимоги до використання ChatGPT із Siri

Вам потрібні такі дві програми, завантажені на ваш iPhone:

  • Найприємніше те, що вам не потрібна платна підписка. Ця порада працює з безкоштовною версією ChatGPT .
  • Ярлики. Ця рідна програма для iPhone, яка вже має бути на вашому пристрої. Якщо ви його видалили, його можна завантажити повторно.

І хоча це не обов’язково, переконайтеся, що ви використовуєте останню версію iOS, яка зараз є iOS 17.5.1. Таким чином, ви не зіткнетеся з проблемами під час спільного використання ChatGPT і Siri.

Як поэднати ChatGPT із Siri

Якщо на вашому пристрої завантажено ChatGPT і Shortcuts, запустіть Siri та скажіть будь-яку з наведених нижче дій.

  • «Запитати ChatGPT»
  • «Надіслати запитання до ChatGPT»
  • “Запит ChatGPT”
  • «Скажи ChatGPT»

Усі ці підказки надходять безпосередньо з OpenAI , але подібні ітерації мають працювати.

Коли ви це зробите вперше, Siri запропонує вам увімкнути ярлик ChatGPT. Торкніться синьої кнопки «Увімкнути» , що з’явиться, і тепер ви зможете використовувати ChatGPT із Siri.

Після того, як ви натиснете «Увімкнути» , ви зможете почати використовувати ChatGPT із Siri.

Знайте, що у вас є два основні способи використання ChatGPT із Siri.

Перший спосіб дозволяє використовувати Siri, щоб поставити ChatGPT будь-яке запитання, фактично не відкриваючи ChatGPT . Процес повністю залежить від Siri, тому ви задаєте Siri запитання, а Siri потім відповідає, і все це підтримується ChatGPT.

Для цього методу скористайтеся будь-якою з чотирьох підказок, перелічених вище. Ви можете сказати «Запитати ChatGPT», дочекатися відповіді Siri: «Про що б ви хотіли запитати ChatGPT?» а потім задайте своє запитання. Коли Siri закінчить говорити, ви можете продовжувати задавати додаткові запитання, як і в додатку ChatGPT, доки не будете задоволені.

Примітка : ці розмови зберігаються в ChatGPT, тому ви можете відкрити програму, щоб перевірити їх пізніше.

Другий спосіб дозволяє використовувати нову голосову функцію ChatGPT, але при цьому запускається програма ChatGPT. Це кращий варіант, якщо ви хочете використовувати ChatGPT більш легко. Розмова між вами та ChatGPT відбувається набагато краще та швидше в ChatGPT.

Для цього методу скажіть «Почати голосову розмову з ChatGPT», і голосова функція в ChatGPT швидко відкриється та прослухає ваше запитання. Закінчивши, натисніть червону кнопку X, і ви побачите розмову, яку ви щойно мали, як текст у програмі ChatGPT.

У той час як перший метод є більшою мірою інтеграцією між Siri та ChatGPT, цей метод є ярликом для відкриття голосової функції в ChatGPT, яка надає вам більш якісний досвід роботи з ChatGPT.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися