Вівторок, 28 Травня, 2024

Windows 11 отримає папки як у iOS та Android

Робочий стіл ноутбуків та комп’ютерів з Windows 11 стане ще більш схожим на екран смартфона. Корпорація Майкрософт оголосила про оновлення дизайну, з яким операційна система стає більш схожою на iOS та Android.

Як нещодавно було показано в рекламному відео, представленому під час заходу Microsoft, компанія працює над тим, щоб реалізувати папки додатків на робочому столі Windows 11. На початку цього року запустили подібну функцію для меню «Пуск».

Папки додатків стали основою інтерфейсу для iOS і Android протягом багатьох років. Папкою називається іконка на екрані смартфона, в якій можна розмістити іконки додатків. Наприклад, можна створити папку «Месенджери», розмістивши в ній ярлики додатків Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger тощо. Це робить екран смартфона вільним та більш чистим.

Імовірно, папки робочого столу у Windows 11 працюватимуть ідентичним чином як на iOS та Android. Це дозволить користувачам Windows 11 розвантажувати свій робочий стіл, збираючи ярлики програм у тематичні групи.

Можливо, доведеться почекати деякий час, перш ніж нова функція організації робочого столу стане широко доступною. Наразі попередній перегляд функцій для учасників програми раннього доступу Windows Insider призупинено напередодні довгоочікуваного запуску оновлення Windows 11 22H2 під кодовою назвою Sun Valley 2. Чутки свідчать про те, що 22H2 практично готовий до відвантаження, і тепер Microsoft працює над усуненням помилок та вразливостей.

Папки програм у Windows 11 з’являться з наступним оновленням після випуску цієї великої збірки. Спочатку їх отримають в попередньому перегляді учасники раннього доступу, а потім вони стануть доступними для широкої публіки.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися