Середа, 22 Травня, 2024

Windows 11 перестала надавати апдейти тим, кому не подобається її меню Пуск

З якоїсь причини Microsoft не додає найпопулярніші функції в меню «Пуск» Windows 11. Тому це меню у Windows 10 є набагато кориснішим та функціональним, ніж  у Windows 11. Деякі користувачі Windows 11, яким не подобається меню «Пуск» ц Windows 11, намагаються отримати щось схоже на меню із Windows 10, встановлюючи такі програми як Start11 і StartAllBack. Але тепер Microsoft вирішила, що будь-хто, хто використовує StartAllBack, не отримає наступне оновлення Windows 11.

Користувачі стикалися з повідомленням про помилку під час оновлення Windows 11 із встановленим StartAllBack. Windows не дозволяє оновити Windows, посилаючись на StartAllBack як проблему для продуктивності та безпеки.

Люди знайшли спосіб оновити Windows 11, не жертвуючи своїм улюбленим додатком для налаштування. Головне – видалити StartAllBack, оновити Windows 11 і перевстановити програму. Перевірка у Windows реалізована досить просто, тому важливо лише, щоб не було файлу з іменем StartAllBack.exe.

Розробник програми StartAllBack знає про проблему та радить усім, хто постраждав від помилки, виконати трюк із перейменуванням виконуваного файлу, щоб уникнути перевірки Windows 11.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися