Неділя, 26 Травня, 2024

Якщо ви востаннє оновлювали Chrome восени 2021 року – у вас зникне функція перекладу сторінок

Google оголосив, що позбавить користувачів старих версій свого браузера Chrome функції вбудованого перекладача веб-сторінок. При спробі скористатися вбудованим перекладачем, щоб прочитати сторінку на іноземному веб-сайті, користувачі отримуватимуть помилку «Цю сторінку не вдалося перекласти». Нововведення торкнеться версій Chrome 95, яка вийшла в жовтні 2021 року та старіших версій.

Google Chrome вміє автоматично виявляти мову, якою написаний веб-сайт, а потім перетворює її на потрібну вам мову. Це особливо корисно, якщо ви часто відкриваєте сайти на мовах, які ви не розумієте.

У офіційному блозі Chrome з’явилася інформація, що Google припиняє роботу функції Chrome Translate для Chrome 95 і старіших версій. Розробники радять перейти на Chrome M96 або новіший.

Google не вказав дати, коли буде закрито підтримку перекладу для старих версій Chrome, але він сказав, що процес вже розпочато. Коли нарешті настане цей день, користувачі більше не зможуть перекладати веб-сторінки без встановлення стороннього розширення.

На настільних комп’ютерах ви можете розглянути можливість встановлення розширення Google Translate у веб-переглядачі. Він такий же точний, як і вбудована функція перекладу, і підтримуватиметься незалежно від версії браузера.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися