Середа, 29 Травня, 2024

Xiaomi буде найбільшим виробником смартфонів за 3 роки – план компанії

Xiaomi нещодавно провела масштабний захід по запуску, на якому представила безліч нових продуктів бренду, в тому числі лінійку смартфонів Xiaomi 12, MIUI 13, Xiaomi Watch S1 і багато іншого. Але продукти були не єдиним, що було представлено на цій конференції. Генеральний директор і засновник Xiaomi Лей Цзюнь вийшов на сцену, щоб оголосити про грандіозні плани компанії на майбутнє.

Раніше в цьому році Xiaomi ненадовго обігнала Apple за загальним обсягом світових поставок. Це на деякий час зробило її другим за величиною світовим виробником смартфонів. Тепер генеральний директор Xiaomi оголосив, що компанія має намір стати світовим лідером в індустрії смартфонів і стати брендом смартфонів номер один в найближчі три роки.

Аналогічну заяву зробив раніше в листопаді Лу Вейбнінг, старшим віце-президентом Xiaomi Group China і генеральний директор Redmi. Він опублікував у соцмережі Weibo роз’яснення цілей Xiaomi в майбутньому. Лу Вейбін пояснив, що засновник Xiaomi Лей Цзюнь висунув мету стати № 1 з продажу смартфонів в світі до 2024 року.

Для досягнення цієї мети Xiaomi в першу чергу зосередиться на збільшенні своїх продажів на китайському ринку. Оскільки 70% продажів смартфонів в Китаї здійснюється через фізичні магазини, Xiaomi планує збільшити кількість своїх звичайних торгових точок до 30 000 в найближчі три роки.

Він також заявив, що, оскільки Xiaomi планує стати королем продажів смартфонів у всьому світі, вони не будуть спеціально орієнтуватися на який-небудь один бренд (Apple) і зосередяться на створенні продуктів, які можуть конкурувати з усіма провідними брендами.

Оголошення засновника Xiaomi Лей Цзюня також викликало деякі питання про те, як вони планують досягти глобального домінування на ринку смартфонів. Останнім часом Xiaomi постійно займає 3-е місце, сильно відстаючи від Apple.

Тим не менш, Samsung все ще значно випереджає ці два бренди. Якщо Xiaomi планує досягти своєї мети, яку вони поставили перед собою, ми можемо побачити, як бренд зміцнює свої позиції на європейському ринку, де Samsung останнім часом втрачає позиції.

Крім того, у компанії є прекрасна можливість зайняти частку ринку, втрачену Huawei через заборони на використання чипів та технологій, введених щодо них США.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися