Субота, 9 Грудня, 2023

Xiaomi дозволить збільшувати обсяг оперативної пам’яті в своїх смартфонах – віртуально

Xiaomi додасть в MIUI 13 можливість створення файлу підкачування. З ним у смартфоні може бути більше оперативної пам’яті, ніж встановлено фізично. Таку пам’ять називають віртуальною і вона є популярною в настільних операційних системах.

Xiaomi MIUI Mi6

Фізичної оператичної пам’яті завжди бракує, тому гаджети використовують різні хитрощі для її віртуального збільшення. Android, наприклад, використовує zRAM – це файл підкачування в оперативній пам’яті, куди архівуються непотрібні запущені додатки. Десктопні ОС додатково виділяють файл підкачування на диску, який може мати в рази більший обсяг.

Коли Vivo представила в Китаї смартфони серії X60 з фірмовою прошивкою Origin OS, вона розповіла, що нова оболонка дозволить користувачам використовувати 3 ГБ віртуальної пам’яті для розширення оперативки при необхідності. Після цього нова функція з’явилася в деяких інших смартфонах Vivo і iQOO.

Ентузіасти виявили в коді MIUI 12 функцію, яка називається «Розширення пам’яті». Варто зауважити, що, на відміну від аналогічної можливості в Origin OS, прошивка Xiaomi дозволяє розширити ОЗУ за рахунок постійної пам’яті на 1 ГБ. Поки невідомо, коли нова функція з’явиться в MIUI, є припущення, що вона сане доступна в MIUI 13.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися