Середа, 22 Травня, 2024

Xiaomi має найбільший рівень лояльності користувачів, Apple відстає

Xiaomi не лише випереджає Apple за кількістю продажів, вона також перевершує її за рівнем лояльності. Попри високу лояльність володарів iPhone, лояльність користувачів Xiaomi виявляється суттєво більшою, розповіли аналітики QuestMobile. Вони дослідили рівні лояльності юзерів до різних брендів смартфонів.

Під лояльністю користувача до бренду смартфона мається на увазі ймовірність того, що він замінить свій поточний девайс на девайс певного бренду.

Майже 63% поточних власників Xiaomi в майбутньому планують повторно обрати гаджет Xiaomi. В 2020 році цей показник складав лише 37%.

Успіх Xiaomi у QuestMobile пояснюють трьома причинами. Перша – розвиток офлайнових каналів продажу та розширення географії продажів.

Другою причиною є стратегія оновлення лінійки продуктів. Бренд Xiaomi є основним та націлений на топовий сегмент ринку. Суб-бренд Redmi впроваджує стратегію доступних гаджетів, створюючи девайси з цікавими характеристиками та ціною.

Третьою причиною експерти називають інвестиції Xiaomi в технології. Це дозволило заощаджувати на собівартості компонентів та поліпшувати їхню якість, ефективність і продуктивність.

Лояльність до гаджетів Apple значно нижча і поступається не лише Xiaomi, а й Huawei та Oppo. Айфони повторно планує купувати тільки 47,3% існуючих юзерів.

За опитуванням US CIRP майже половина користувачів iPhone готові повторно обрати планшет iPad та смарт-годинник Apple Watch. Лояльність до іншої продукції Apple, такої як комп’ютери, навушники, телеприставки, значно менша.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися