Субота, 13 Липня, 2024

Xiaomi офіційно повідомила, що про дешеві флагмани доведеться забути

Директор Xiaomi Лей Цзунь повідомив порталу Technode, що часи дешевих смартфонів цієї марки завершуються. Він сказав, що варто готуватися до здорожчання апаратів цього китайського бренду. Компанія міняє курс, і хоче позбутися репутації виробника дешевих мобільників.

Раніше у Xiaomi розповідали, що продають свої телефони з нульовою чи мінімальною націнкою. Менеджери називали формулу «не більше 5% прибутку з кожного гаджета». Вони пояснювали, що основний заробіток при цьому генерується рекламою. Її в апарати Xiaomi вбудовують уже майже всюди, включаючи системні додатки та меню налаштувань.

Зростання цін у Xiaomi розглядають вже в найближчому майбутньому. За словами Лей Цзуня, зростання вартості пояснюється двома причинами: Xiaomi планує збільшити інвестиції у виробництво мобільних гаджетів, а також прагне позбутися репутації виробника дешевих мобільників.

Поки невідомо як відбуватиметься здорожчання продукції Xiaomi. Експерти бачать два варіанти: ціна підвищиться спершу лише на флагманські смартфони або одразу зросте вартість гаджетів усіх сегментів. Відомо лише, що останнім дешевим флагманом Xiaomi стане Mi 9, який випустили в лютому 2019 року. Його вартість складає від $450, і при цьому девайс надає топове залізо: процесор Qualcomm 855, 27-ватну дротову і 20-ватну бездротову зарядки, потрійною 48-мегапіксельною камерою з оптичним зумом.

Наскільки сильно зросте вартість нових смартфонів Xiaomi поки невідомо. Лей Цзунь не навів конкретні цифри, але запевнив, що подорожчання буде незначним.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися