Неділя, 19 Травня, 2024

Xiaomi опублікувала перелік смартфонів, які оновлять до Android 7.0 і 7.1

Компанія Xiaomi опублікувала перелік смартфонів, які вже отримали або отримають оновлення до ОС Android 7.0 найближчим часом. Це апарати Mi4c, Mi4s, Mi Note, Mi Max, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus і Redmi Note 4X. Операційну систему смартфонів Mi 6, Mi Max 2, Mi 5C і Redmi 4X оновлять до Android 7.1.1.

Xiaomi

Китайська марка Xiaomi стала відомою насамперед потужними, але водночас дешевими телефонами. Її девайси коштують значно дешевше за конкурентів, і директор з маркетингу Xiaomi Донован Сан розповів, яким чином фірма може тримати ціну на низькому рівні.

За його словами, діяльність корпорації заснована відразу на трьох стовпах: пристроях, програмному забезпеченні та екосистемі. Ціна на смартфони компанії заснована на моделі «витрати плюс». Цим вона відрізняється від багатьох інших конкурентів. Смартфони Xiaomi – це платформа з набором онлайн-послуг для користувачів, які з інтернетом на «ти». Це постійне джерело доходів, який доповнює фірмову бізнес-модель. Модель «витрати плюс» – це спосіб, при якому ціна розраховується не з урахуванням попиту, а у вигляді фіксованої надбавки до собівартості.

Донован Сан зазначає, що фірмові сервіси Xiaomi не обмежуються тільки китайським ринком. Компанія впроваджує їх у будь-яких країнах, де є велика кількість користувачів її смартфонів.

Наприкінці минулого року Xiaomi зізналася, що не отримує прибутку з продажів своїх смартфонів, продаючи їх, по суті, за собівартістю. Однак цього недостатньо для популярності – продажі компанії скоротилися на 26% за підсумками минулого року. Лояльність клієнтів також недостатньо висока – тільки 37% повторно вибирають смартфон компанії. Зважаючи на це, фірма вирішила більше не публікувати цифри продажів своїх смартфонів.

Востаннє Xiaomi публікувала дані про продажі смартфонів у 2015 році. Тоді компанія відзвітувала про більше 70 млн пристроїв. У 2014 році показник був 61 млн відвантажених смартфонів. Однак це суттєво менше, ніж бажала компанія: вона хотіла 80 млн проданих мобільників. Ця цифра вже після корекції – спочатку фірма ставила план у 100 млн гаджетів.

3 КОМЕНТАРІ

  1. ВОТ И НЕ ПОНЯТНО КАК МОЖНО ЗА 100 ДОЛЛАРОВ ПРОИЗВОДИТЬ АППАРАТЫ НЕ ХУЖЕ АНАЛОГОВ “Ай-фонов-Самсунгов”, которые стоят от 500 долларов. С ДРУГОЙ СТОРОНЫ КИТАЙЦЫ ДЕМПИНГОМ ЗАДАВИЛИ ТАКИЕ БРЕНДЫ КАК НОКИА, ФИЛИПС, СОНИ…НО И С НИМИ ОБОШЛАСЬ СУДЬБА ТАКЖЕ. ЕСТЬ ВСЯКИЕ “ВЫНЬ-ВСУНЬ”, “ВАНЬ-ДРЯНЬ” (PPTV, OUKITEL ….) КОТОРЫЕ ПРЕДЛАГАЮТ ЕЩЁ ЛУЧШИЕ АППАРАТЫ (по крайней мере НА БУМАГЕ по теххарактеристикам). ВОТ И НЕТ НИ У КОГО ПРИБЫЛИ.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися