Неділя, 16 Червня, 2024

Xiaomi почала показувати рекламу в налаштуваннях своїх телефонів

Китайський виробник Xiaomi не приховує, що заробляє не лише на продажах гаджетів, а й на показі реклами користувачам своїх пристроїв. Однак якщо раніше подібні оголошення демонструвалися лише в деяких додатках і їх можна було замінити, то нещодавно юзери помітили, що реклама з’явилася в місці, без якого не обійтися. Переглядати її пропонується в додатку налаштувань.

Програмна оболонка Xiaomi MIUI і раніше демонструвала рекламу в системних додатках, але це переважно були утиліти Mi Browser, Mi File Manager, Mi Music. Їх можна було замінити на сторонні. Користувачі Reddit помітили, що на їхніх смартфонах Xiaomi оголошення також з’явилися в системному додатку Settings, який відповідає за відображення меню налаштувань.

У Китаї неможливо купити телефон Xiaomi без вбудованої рекламної системи. Місцеві жителі навіть жартують, що прошивка MIUI насправді має називатися AdUI (від слова advertisement – реклама).

Одна з останніх ідей Xiaomi – продаж модифікованої теми оформлення MIUI, яка на певний час позбавляє від реклами. Повні умови може подивитися кожен власник акаунту Xiaomi на сторінці web.vip.miui.com/page/mimember/info. Участь у програмі Xiaomi Super VIP коштує $1,5 на місяць або $13,5 на рік. Поки що стати VIP-клієнтом можуть лише китайці, при цьому під час бета-тесту щомісяця до сервісу зможуть приєднатися не більше 10 тисяч досвідчених та 10 тисяч звичайних користувачів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися