Xiaomi пришвидшила ігри, використавши технологію віртуального диску в оперативній пам’яті

Технологія RAM-диску вже давно існує на персональних комп'ютерах, але в сегменті смартфонів вона використовується вперше

Виробник Xiaomi адаптував технологію віртуальних дисків в оперативній пам’яті (RAM) до смартфонів. Ця технологія дозволяє пришвидшити роботу програм переносом їхніх файлів на найшвидший носій – оперативну пам’ять – з повільної флеш-пам’яті. Виробник каже, що RAM-диск дозволить підняти продуктивність в іграх.

Технологія RAM-диску вже давно існує на персональних комп’ютерах, але в сегменті смартфонів вона використовується вперше.

Головною особливістю при роботі з RAMDISK є ймовірність втрати даних. Адже оперативна пам’ять потребує постійного живлення і контролю з боку операційної системи. У разі перезавантаження смартфона чи його вимкнення, наприклад, при розряді акумулятора, інформація з оперативної пам’яті зникає.

Випробувати рішення першими можуть власники флагманського апарата Mi 10 Ultra. В їхніх апаратах з’явився режим RAMDISK Trial Mode в меню «Ігровий центр». Його можна активувати за допомогою опції «Швидке встановлення». Використовувати віртуальний накопичувач можна приблизно для десятка ігор, серед яких – QQ Speed, Glory of the King, Peace Elite.