Понеділок, 4 Грудня, 2023

Xiaomi скасувала популярну лінійку смартфонів

У Xiaomi намагаються максимально охопити користувачів, випускаючи смартфони під багатьма суббрендами, наприклад, Mi та Redmi. Але днями директор компанії Лей Чжун оголосив, що лінійки Mi Max та Mi Note скасовані.

Очікувалося, що найближчими місяцями у відмінених лінійках мали представити Mi Max 4 та Mi Note 4. Причиною відміни цих апаратів та їхньої серії в компанії називають бажання сконцентруватися на існуючих брендах Xiaomi та Redmi.

Починаючи з цього року Xiaomi відділяє Redmi у окрему торгову марку. В її рамках вже вийшло кілька телефонів. Бренд Xiaomi фокусуватиметься на нових технологіях, преміальних апаратах та флагманах. Redmi залишиться таким собі брендом з топовим начинням за доступною ціно. Апарати цієї марки охоплюватимуть бюджетній та середній сегмент, тоді як телефони Xiaomi цілитимуться в дорогий клас.

Останніми девайсами у скасованих лінійках Mi Note та Mi Max стали Mi Max 3 та Mi Note 3. Серія Mi Note почалася як флагманське сімейство з апаратами Mi Note, Mi Note Pro, Mi Note 2. Однак в 2017 році з випуском Mi Note 3 вона також охопила середньобюджетний сегмент. Лінійка Mi Max є бюджетною серією, яка пропонує гігантські екрани. Апарати Mi Max та Mi Max 2 надавали дисплеї діагоналлю 6,44 дюйми. Минулорічний Mi Max 3 пропонував навіть ще більший екран у 6,9 дюйма.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися