Рулетка і шумометр: 7 корисних додатків для Android

Більшість людей уже не може уявити своє життя без смартфона. Цей девайс замінив величезну кількість повсякденних речей – від годинника і будильника до календаря і блокнота. Але функціональність смартфонів тільки зростає, і тепер свій Android можна перетворити на справжній ящик з інструментами, достатньо завантажити кілька додатків.

Detector

Додаток перетворить смартфон на кишеньковий металошукач. Працює шляхом реєстрації змін у магнітних полях, які викликаються наявністю металевих об’єктів. Для їхнього вимірювання використовуються внутрішні датчики пристрою. Однак варто враховувати, що Metal Detector зможе знаходити тільки об’єкти на невеликій відстані – стане в пригоді для виявлення шурупів та інших дрібних предметів, які впали за спинку ліжка.

Smart Ruler

Простенька рулетка для вимірювання невеликих предметів. Шкала виводиться на екран смартфона, користувачеві необхідно лише покласти на нього потрібну річ (іграшкову машинку, цвях або голку) і вказати крайні її крайні точки тапом. Додаток сам вирахує довжину і ширину.

Линейка : Smart Ruler
Линейка : Smart Ruler

Measure

Якщо Smart Ruler – міні-рулетка, то Measure – повноцінний віртуальний вимірювальний пристрій. Використовуючи камеру і технологію доповненої реальності, Measure може визначати відстань до тієї чи іншої точки в кімнаті, а також габарити предметів, які знаходяться в ній.

Для правильної роботи програми потрібне попереднє сканування кімнати (щоб визначити горизонталь/вертикаль), а також гарне освітлення і предмет у зоні прямої видимості камери.

Measure
Measure
Developer: Google LLC
Price: Free

Smart Tools

Smart Tools – це комплексний пак інструментів, які складаються з декількох десятків різних функцій. Тут можна знайти як «стандартний» голосовий движок, який переводить текст у мову, так і більш екзотичні функції а кшталт конвертера азбуки Морзе. Не всі інструменти працюють коректно, але диктофон або ліхтарик зайвим не буде.

Sound Meter

Один із найточніших вимірників рівня шуму з доступних на Android. Дозволяє отримати дані про звук в децибелах або «словесним» аналогом. Так, якщо датчик покаже 30 дБ, то додаток визначить звук як шепіт, ну а 90 дБ потягне на звук дриля або вантажного автомобіля.

Шумомер (Sound Meter)
Шумомер (Sound Meter)
Developer: Abc Apps
Price: Free

CalcKit

Універсальний калькулятор, призначений для представників різних технічних спеціальностей. У CalcKit можна знайти як простий калькулятор для повсякденних обчислень, який не відрізняється від стандартного, так і інженерні варіації для фізичних розрахунків. Працювати можна з різними одиницями виміру, наприклад, з показником паливної ефективності або розміром взуття.

Smart Kit 360

Ще один «ящик» для смартфона. На відміну від Smart Tools, Smart Kit 360 має більш сучасний і зрозумілий дизайн і практично не поступається першому за кількістю доступних опцій. Причому тут теж є рідко використовувані інструменти на кшталт вимірювача рівня освітлення, віброметра або датчика пульсу. Як приємне доповнення – можливість очистити пам’ять смартфона від «сміття».

Smart Kit 360
Smart Kit 360
Developer: Kafui Utils
Price: Free

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я