Рулетка і шумометр: 7 корисних додатків для Android

Більшість людей уже не може уявити своє життя без смартфона. Цей девайс замінив величезну кількість повсякденних речей – від годинника і будильника до календаря і блокнота. Але функціональність смартфонів тільки зростає, і тепер свій Android можна перетворити на справжній ящик з інструментами, достатньо завантажити кілька додатків.

Detector

Додаток перетворить смартфон на кишеньковий металошукач. Працює шляхом реєстрації змін у магнітних полях, які викликаються наявністю металевих об’єктів. Для їхнього вимірювання використовуються внутрішні датчики пристрою. Однак варто враховувати, що Metal Detector зможе знаходити тільки об’єкти на невеликій відстані – стане в пригоді для виявлення шурупів та інших дрібних предметів, які впали за спинку ліжка.

Металлоискатель
Металлоискатель
Developer: Unknown
Price: Free

Smart Ruler

Простенька рулетка для вимірювання невеликих предметів. Шкала виводиться на екран смартфона, користувачеві необхідно лише покласти на нього потрібну річ (іграшкову машинку, цвях або голку) і вказати крайні її крайні точки тапом. Додаток сам вирахує довжину і ширину.

Линейка : Smart Ruler
Линейка : Smart Ruler
Developer: Unknown
Price: To be announced

Measure

Якщо Smart Ruler – міні-рулетка, то Measure – повноцінний віртуальний вимірювальний пристрій. Використовуючи камеру і технологію доповненої реальності, Measure може визначати відстань до тієї чи іншої точки в кімнаті, а також габарити предметів, які знаходяться в ній.

Для правильної роботи програми потрібне попереднє сканування кімнати (щоб визначити горизонталь/вертикаль), а також гарне освітлення і предмет у зоні прямої видимості камери.

Measure
Measure
Developer: Google LLC
Price: Free

Smart Tools

Smart Tools – це комплексний пак інструментів, які складаються з декількох десятків різних функцій. Тут можна знайти як «стандартний» голосовий движок, який переводить текст у мову, так і більш екзотичні функції а кшталт конвертера азбуки Морзе. Не всі інструменти працюють коректно, але диктофон або ліхтарик зайвим не буде.

Sound Meter

Один із найточніших вимірників рівня шуму з доступних на Android. Дозволяє отримати дані про звук в децибелах або «словесним» аналогом. Так, якщо датчик покаже 30 дБ, то додаток визначить звук як шепіт, ну а 90 дБ потягне на звук дриля або вантажного автомобіля.

Шумомер (Sound Meter)
Шумомер (Sound Meter)
Developer: Unknown
Price: Free

CalcKit

Універсальний калькулятор, призначений для представників різних технічних спеціальностей. У CalcKit можна знайти як простий калькулятор для повсякденних обчислень, який не відрізняється від стандартного, так і інженерні варіації для фізичних розрахунків. Працювати можна з різними одиницями виміру, наприклад, з показником паливної ефективності або розміром взуття.

Smart Kit 360

Ще один «ящик» для смартфона. На відміну від Smart Tools, Smart Kit 360 має більш сучасний і зрозумілий дизайн і практично не поступається першому за кількістю доступних опцій. Причому тут теж є рідко використовувані інструменти на кшталт вимірювача рівня освітлення, віброметра або датчика пульсу. Як приємне доповнення – можливість очистити пам’ять смартфона від «сміття».

Smart Kit 360
Smart Kit 360
Developer: Unknown
Price: Free

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я