П’ятниця, 14 Червня, 2024

Хіт-парад мобільної худини

Тонкий смартфон – це привабливий смартфон, адже сьогодні користувачі дивляться, окрім інших параметрів, на товщину мобільного апарата. Такі апарати візуально привабливіші, тому виробники намагаються робити їх все «худішими», незважаючи на те, що скомпонувати потужний процесор та містку батарею в компактному корпусі досить складно. Саме через це товщина сучасних смартфонів відрізняється лише на десяті частки міліметра. У такій ситуації може бути складно вирішити, який сьогоднішній флагман буде «найхудішим», проте з порівняльною схемою від PhoneArena це легше зробити.

Сьогодні середня товщина флагмана становить приблизно 8,3 мм, що на декілька міліметрів більше чергового найтоншого мобільника Gionee GN9005. За цим параметром він матиме лише 5 мм, проте він поки що готується до виходу, і лідерство тримає Gionee Elife S5.5 з товщиною 5,5 мм.

Інші флагманські смартфони виявляються значно товщими: Moto X, наприклад, майже вдвічі перевищує показники мобільника від Gionee. А ось iPhone 5s є одним з найтонших гаджетів серед смартфонів відомих брендів. Він також майже на 3 мм худіший за випущений у 2007 році перший смартфон Apple. Samsung Galaxy S5 тримається міцним середнячком з показником у 8 мм.

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися