Четвер, 20 Червня, 2024

Як гуляти наодинці під захистом Android

Навряд чи потрібно доводити, що криміногенна ситуація в країні значно погіршилася, і гуляти наодинці, особливо пізно ввечері, стало дуже небезпечно. Якщо грошей на бодігарда немає, тоді приватним охоронцем можна зробити власний смартфон з Android. Необхідно лише встановити одну з доступних програм.

bSafe

Утиліта bSafe – це справжній комбайн захисних функцій. З нею можна врятуватися від нав’язливої пари на побаченні, повідомити своє місцезнаходження друзям, сповістити знайомих про свій маршрут, подати сигнал тривоги в разі небезпеки тощо.

Після інсталяції bSafe попрохає створити профіль, у якому потрібно ввести своє ім’я, телефонний номер, електронну пошту та стать. Потім можна додати друзів, які також мають цю програму та які приймуть запрошення. Одного з них можна встановити в ролі основного контакту – він отримає повідомлення в разі небезпеки.

iGoSafely

Утиліта iGoSafely постійно відстежує координати GPS, відображаючи на екрані інформацію про решту заряду батареї, силу сигналу GPS та мобільної мережі. Ці дані допоможуть бути постійно на зв’язку та не заходити в зону, де можна опинитися без нагляду.

Після інсталяції програми вона попрохає створити власний профіль та додати до нього екстрені контакти, а також встановити код розблокування тривоги. Якщо, наприклад, зловмисник введе неправильні цифри, телефон вимкне звук, але продовжить відстежувати координати та сповіщати друзів.

Підготувати сигнал тривоги до спрацювання можна натисненням кнопки, яка також сповістить друзів про поточну ситуацію. А активувати її можна, наприклад, струшуванням мобільника чи вийманням штекера навушників із гнізда. Це зберігає дорогоцінний час, оскільки не потрібно активувати екран.

Watch Over Me

Цю програму створила жінка, яка пережила спробу викрадення. У тривожній ситуації можна встановити таймер, під час роботи якого утиліта відстежує місцезнаходження користувача. Якщо він закінчиться раніше, ніж власник натисне кнопку «Я в безпеці», додаток відправляє екстрені повідомлення з координатами встановленим контактам. Окрім цього, до сповіщення можна прикріпити нотатки та фотографії. Сигнал тривоги також можна активувати за допомогою струшування, і телефон почне видавати гучні звуки та записувати відео.

Корисною функцією Watch Over Me може бути мапа криміногенності. Маючи рейтинг загроз на кожній вулиці в місті, додаток попередить при наближенні до такої зони.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися